یکشنبه 1401/08/29 - 18:12
جواد حاجی زاده
استان آذر شرقی
همزمان با هفته بسیج برگزار شد؛

همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی و افتتاحیه رزمایش جهادگران فاطمی2

همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی و افتتاحیه رزمایش جهادگران فاطمی دو به مناسبت هفته بسیج در فرهنگسرای الغدیر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج سازندگی سپاه عاشورا، همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی و افتتاحیه رزمایش جهادگران فاطمی دو در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای الغدیر تبریز برگزار شد. 

در این مراسم سردار عباسقلیزاده فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه این همایش به منظور تجلیل از کارآفرینان و نقش آفرینان اقتصاد مقاومتی استان، ارائه الگوی موفق در این عرصه و فرهنگسازی اقتصاد مقاومتی برگزار می شود، گفت: یکی از اهداف اصلی بسیج سازندگی حمایت از اقشار کم برخوردار جامعه و ایجاد اشتغال است که در این زمینه توانسته است اشتغال های خانگی خوبی ایجاد کند و در این همایش از افراد موفق در این حوزه تجلیل بعمل می آید. 
عباسقلیزاده با بیان اینکه مهمترین رسالت بسیج سازندگی خدمت رسانی به اقشار مختلف جامعه است، گفت: تلاش می شود در این راستا از تمام ظرفیت ها و امکانات برای خدمت به اقشار مختلف مردم استفاده کرد، که سازمان بسیج سازندگی سپاه عاشورا در این راستا با اجرای برنامه های متعدد در صدد امیدآفرینی و ایجاد اشتغال در استان است تا لبخند رضایت را بر لبان مردم و مقام معظم رهبری( مدظله العالی) بنشاند.

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری( مدظله العالی) در خصوص تحریم ها افزود: تحریم هایی که برکشور وارد می شود بهترین نقطه برای رشد جامعه است، چنانچه در موضوع ویروس کرونا توانستیم با ساخت واکسن کرونا، اقتدار علمی ایران را به رخ جهانیان بکشیم.
وی با بیان اینکه تلاش برای از هم پاشیدگی اقتصاد، از اهداف دشمن است، افزود: ما به دنبال اهداف اقتصاد مقاومتی هستیم، اقتصادی که غیرشکننده و در عین حال  پاسخگو در زمینه های مختلف باشد و در این راستا ضروری است مسئولین امر همت اصلیشان حل مشکلات جامعه و مردم مخصوصا مشکلات اقتصادی باشد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.