رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه عاشورا خبرداد
شناسه خبر :۲۳۷۵

تمرکز گسترده بسیج سازندگی بر خدمات رسانی در مناطق محروم

رئیس بسیج سازندگی آذربایجان شرقی تمرکز گسترده بر خدمات رسانی را یکی از رویکردهای تحولی این سازمان اعلام کرد.
نسخه مناسب چاپ

سرهنگ جعفر رزمی گفت: بسیج سازندگی در ادامه فعالیت های خود رویکردهای تحولی را سرلوحه اقدامات خود قرار داده است.

وی افزود: تمرکز گسترده بر خدمات رسانی، تعامل و هم افزایی با رده های سپاه، بسیج و دستگاه های دولتی، پرهیز از ورود به اجرای پروژه بزرگ و اهتمام به اجرای پروژه های کوچک عام المنفعه در مناطق محروم و مرزی از عمده ترین رویکردهای تحولی بسیج سازندگی است.

رزمی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه فنی و محرومیت زدایی خاطرنشان کرد: درراستای اجرای برنامه ها و پروژه های  محرومیت زدایی تفام نامه های زیادی منعقد شده است که از جمله آنها می توان به  انعقاد تفاهم نامه همکاری با کمیته امداد جهت احداث۱۶۸ باب  خانه محروم، انعقاد قرارداد  با قرارگاه محرومیت زدایی سپاه جهت انجام پروژه های محرومیت زدایی برای انجام ۷۱ پروژه عمرانی اشاره کرد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان شرقی ادامه داد: همچنین ۸۶ پروژه محرومیت زدایی در سطح استان با استفاده از منابع داخلی سازمان اجرا شده است و قرارداد  ۱۵ پروژه عمرانی طرح کرامت ۱و ۲ با قرارگاه محرومیت زدایی سپاه و بسیج  منعقد شده است.

وی  با مقایسه عملکرد صورت گرفته ۱۰ ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال ۹۵ افزود: بررسی ها نشان می دهد عملکرد سال ۹۶ در حوزه اجرای پروژه های محرومیت زدایی نسبت به سال ۹۵ که ۱۸۱ پروژه  انجام شده است افزایش چشمگیری داشته است .

رزمی خاطرنشان کرد: در ۱۰ماهه سال جاری ۱۶۸باب مسکن مددجویی تحت پوشش کمیته امداد احداث شده است، همچنین ۶۸ باب مسکن محروم احداث و تکمیل  شده و در کنار فعالیت های مسکن محروم، ۴۷ باب مسجد نیز تعمیر و تکمیل  گردیده است.

رزمی ادامه داد:  احداث سه فقره  زمین ورزشی، احداث ۱۸ باب غسالخانه در مناطق محروم و ساماندهی هشت گلزار شهدا در سطح استان، احداث و تعمیر۱۰ مخزن آب روستاها، کانال کشی و اصلاح  انتقال آب، احداث دو فقره پل و یک باب خانه عالم بخش دیگری از فعالیت های بسیج سازندگی در طی ۱۰ ماهه سال جاری است.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها