شناسه خبر :۱۵۲۷

حضور جهادگران بسیجی موجب التیام زلزله زدگان

رئیس بسیج سازندگی آذربایجان شرقی حضور بسیجیان جهادگر در مناطق زلزله زده غرب کشور را موجب التیام دردها و رنج های آنان ذکر کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی بسیج سازندگی آذربایجان شرقی،  سرهنگ پاسدار جعفر رزمی با اعلام این مطلب با اشاره به حضور نیروهای جهاد گر در مناطق زلزله زده گفت: جهادگران دانشجویی، بسیج محلات ، بسیج جامعه پزشکی با تمام توان به ارائه خدمت در زمینه های گوناگون می پردازند.
وی افزود: ۱۰ گروه جهادی به تعداد هزار نفر روز در مناطق زلزله زده غرب کشور حضور داشتند و به ارائه خدمات عمرانی، فرهنگی، پزشکی ، ویزیت رایگان ، پایش بهداشتی و مردم یاری می پردازند.
رزمی با اشاره به اجرای برنامه های مختلف فرهنگی در این مناطق گفت:  در کنار برنامه های مختلف عمران و آبادانی یکی از دیگر وظایف بر عهده گرفته این جهادگران اجرای برنامه های فرهنگی در قالب ها و شکل های مختلف بود که به مرحله اجرا درآمد.

رئیس بسیج سازندگی آذربایجان شرقی با اشاره به ارسال کمک های مردمی آذربایجان شرقی به مناطق غرب کشور تصریح کرد: مردم آذربایجان شرقی از همان ساعت های اولیه پس از وقوع زلزله کمک های خیرخواهانه خود را به مردم حادثه دیده غرب کشور جمع اوری کرده اند.
وی ادامه داد: در این راستا کمک های مردمی استان آذربایجان شرقی در قالب ۱۰۵ کامیون و بیش از هزارتن شامل لوازم گرمایشی، پوشاک ، پتو، مواد غذایی، چادر ، اب معدنی ، میوه ، فنس و .... به مناطق زلزله زده ارسال شده است.
رئیس بسیج سازندگی آذربایجان شرقی حضور بسیجیان جهادگر از سراسر کشوردر مناطق زلزله زده را موجب التیام دردها و رنج های آنان ذکر کرد وافزود: مردم حادثه دیده با تماشای جوانان جهادگر که در راستای خدمت رسانی و  کمک به آنها تلاش می کنند خوشحال شده و از این که آنها فراموش نشده اند  ابراز رضایت می نمایند.  

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.