یکشنبه 1399/05/26 - 11:57 azarsharghi-admin
یک روز تعطیل با گروه جهادی نمونه کشوری

محرومیت زدایی نقطه پایان ندارد

گروه جهادی شهید مدافع حرم عباس عبدالهی دفتر بسیج دانشجویی شهرستان جلفا یکی از گروههای جهادی نمونه کشوری در سال 98 همچنان به فعالیت خستگی ناپذیر خود در عرصه محرومیت زدایی و خدمت به نیازمندان با سرعت بیش از پیش ادامه می دهد .

به گزارش فرهنگی سازمان بسیج سازندگی سپاه عاشورا ،این گروه جهادی که با حضور بیش از 100 نفر بسیجی و با مسئولیت پاسدار بازنشسته برادر علی زینالی تشکیل یافته در عرصه های عمرانی،اشتغالزایی،بهداشتی و درمانی ،فرهنگی و خدمت رسانی فعالیت چشمگیر دارند.

از جمله فعالیتهای این گروه در عرصه های محرومیت زدایی می توان به احداث بیش از 100 خانه محروم از سال 96 تا کنون اشاره نمود ضمنا این گروه به طور میانگین سالانه 5 سری جهیزیه تقدیم زوجهای نیازمند می نماید .

گروه شهید عبدالهی هم اکنون 5 خانه محروم دردست ساخت دارد و از سوابق این گروه میتوان به ساخت 2 خانه در زلزله میانه و 3 مرحله اعزام به کرمانشاه جهت خدمت رسانی به مردم زلزله زده و 2 مرحله اعزام به آق قلا برای کمک به مردم سیل زده و همچنین حضور در شهر سیل زده پلدختر و تقدیم 2 سری جهیزیه به زوج های جوان این شهر اشاره کرد.

در همراهی یکروزه با این گروه در روستالی مرزی کومار سفلی از خانه های احداث شده و در حال ساخت این گروه بازدید بعمل آمد و فعالیت جهادگران که در عرض یک روز یک واحد خانه محروم را با تلاش و کوشش خستگی ناپذیر خود سفید کاری نمودند از نزدیک مشاهده گردید.

 

برچسب