اقتصاد مقاومتی

بازدید مسئول بسیج سازندگی از کارگاه های اقتصاد مقاومتی

در آستانه هفته بسیج، مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه عاشورا از کارگاه های اقتصاد مقاومتی شهرستان تبریز از جمله کارگاه خیاطی که به همت یکی از خواهران بسیجی ناحیه مقاومت غدیر تبریز راه اندازی و در حال فعالیت می باشد بازدید نمودند.

جلسه توجیهی و هماهنگی تسهیلگران استان با مسئولان بسیج سازندگی کشور

جلسه توجیهی و هماهنگی تسهیلگران صندوق های قرض الحسنه  استان با مسئولان بسیج سازندگی کشور روز سه شنبه 15 مهرماه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید.

امضاء تفاهم نامه میان سپاه عاشورا و کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج سازندگی سپاه عاشورا ، سردار محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در حاشیه انعقاد تفاهم نامه گفت: این تعامل ها برای پر کردن خلاها نیست بلکه هدف از آن،جهش و تحول می باشد. وی افزود: بسیج عینیت بخش مردم سالاری است، بسیج با الهام و نه با الزام رفتار می کند و نمود…

بازدید سردار زهرایی از کارگاههای تولید تابلو فرش سردرود

سردار زهرایی ضمن حضور در شهر سردرود شهرستان تبریز از کارگاههای تولید تابلو فرش در این شهر که پایتخت تولید تابلو فرش می باشد بازدید نموده و بافعالان این صنعت دیدار و گفتگو کردند در ادامه این بازدید ایشان گره آخر تابلو فرش سردار سلیمانی را بافتند.

بازدید از کارخانه فرآوری چرم در چرمشهر تبریز

بازدید از کارخانه فرآوری چرم یکی از فعالان اقتصادی مقاومتی استان در چرمشهر تبریز یکی از برنامه های سردار زهرایی در تبریز بود که ایشان ضمن حضور در این کارخانه به استماع موانع و مشکلات صنعت چرم از زبان فعالان این صنعت  پرداختند 

نشست صمیمی جهادگران،تسهیلگران و فعالان اقتصادمقاومتی با سردار زهرایی

با حضور ریاست محترم سازمان بسیج سازندگی کشور در تبریز،جلسه نشست صمیمی جهادگران،تسهیلگران و فعالان اقتصاد مقاومتی با ایشان برگزار شد .در این جلسه نمایندگان گروههای جهادی و تعدادی از تسهیلگران صندوقها و جمعی از فعالان اقتصادی به بیان نظرات و دیدگاهها و پیشنهادات خود پرداختند .

حضور اکیپ بازرسی سازمان بسیج سازندگی کشور در استان آذربایجان شرقی

در راستای پیامد سنجی برنامه های ابلاغی سال 99 و نظارت بر عملکرد سال 98 ،اکیپ تخصصی نظارت و بازرسی بسیج سازندگی کشور در سازمان بسیج سازندگی سپاه عاشورا حضور یافته و به بررسی عملکرد سازمان و تبادل نظرات پرداختند.

برگزاری ششمین جلسه کارگروه نهضت جهش تولید سپاه عاشورا

ششمین جلسه کارگروه نهضت جهش تولید سپاه عاشورا روز سه شنبه 11 شهریور با حضور تمامی اعضا کارگروه و تعدادی از مدیران کل استان برگزار گردید.سرهنگ عبدی آزاد دبیر این کارگروه، احصاء مشکلات و موانع تولید و راهکارهای رفع این موانع را از جمله مباحث مطرح شده در جلسه این کارگروه اعلام نمودند.