مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت:تلاش می کنیم واحدهای آسیب‌دیده از سیل در استان تا پایان پاییز امسال تحویل محرومین گردد.
فرمانده گردان ثارالله شازند از افتتاح یک باب منزل مسکونی آسیب دیده در آینده نزدیک خبر داد
روند احداث واحد مسکونی برای آسیب دیدگان از سیل بهار امسال در روستای حاتم آباد با حضور گروه جهادی شهدای شرکت ماشین سازی اراک در حال اجرا است.
فرمانده سپاه ناحیه شازند به همراه مسؤل بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی از واحدهای در حال احداث توسط جهادگران بسیجی بازدید بعمل آورد.
پزشکان جهادی بسیج جامعه پزشکی استان در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی حضور یافتند.
مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه فعالیت های گروه های جهادی در استان کرمانشاه را تشریح کرد.
مدیر محله اسلامی سرخه حصار گفت: در مدیریت جهادی، گفتمان انقلاب اسلامی و گفت و گوی جهادی که به دنبال آن هستیم، باید محقق شود و با اجرای طرح محله های اسلامی می توانیم مسئولیت پذیری را در جامعه بیشتر کنیم.
رئیس شبکه دامپزشکی بافت گفت: طرح ملی واکسیناسیون ۹۰ هزار قطعه طیور بومی علیه بیماری نیوکاسل در شهرستان بافت آغاز شده است.
۱۶ واحد مسکونی ویژه محرومان با مشارکت کمیته امداد و بسیج سازندگی سپاه دررابربزودی به بهره‌برداری می‌رسد.
راه اندازی کانال مدیا جهاد گران بسیج سازندگی تهران بزرگ
فرمانده سپاه ناحیه نهاوند از اجرای طرح ویزیت رایگان در آستان مقدس امامزاده محمد و علی(ع) نهاوند خبر داد.
فعالیت در حوزه های اقتصادی، عمرانی ، کشاورزی و … در مناطق کم برخوردار و روستا ها یکی از مهمترین اهداف شکل گیری بسیج سازندگی در کشور بود که بعد از گذشت تقریبا ۲۰ سال از شکل گیری آن خدمات ارزنده و ارزشمندی را در مناطق محروم انجام داده است
در طب سنتی ، داروهای گیاهی از جایگاه ویژه ای برخوردارند و در این میان استان همدان به علت دارا بودن گیاهان دارویی فراوان جزو استانهای پیشرو در تولید و خاستگاه این نوع گیاهان به شمار می رود.
مسئول زیرساخت و عمران قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: اجرای پروژه انتقال آب صادقولو از هدر رفت آب جلوگیری می‌کند.
مسئول هسته خدمت رسانی و سازندگی حوزه بسیج دانشجویی شهید امیدی شهرستان نهاوند از عموم جوانان به ویژه برادران و خواهران دانشجو جهت حضور در اردوهای جهادی دعوت به عمل آورد.
بیست گروه جهادی بسیج سازندگی قزوین از سطح شهرستان های استان به منظور خدمت رسانی به زائران اباعبدالله الحسین علیه السلام در مسیر راهپیمایی اربعین حضور یافتند.
قربانی از انعقاد قراردادی با سپاه ولیعصر (عج) خوزستان خبر داد و گفت :طبق این قرارداد، ساخت پنج مدرسه ۶ کلاسه را آغاز کردیم که تا مهرماه سال آینده آماده بهره برداری می شود.

صفحات

تازه ها